search
Giriş
Merhabalar arkadaşlar, Sitemizi programlama ile ilgilenen bütün arkadaşlarımızın Türkçe içerik konusunda çektiği sıkıntılar düşünülerek soru/cevap şeklinde bir etkileşimde bulunabilmesi için kurduk. Umuyoruz hepimiz için güzel bir deneyim olur. Hasscript Ekibi
0 oy
35 gösterim
Bildiğim 1-2 tane programlama dili var. Örneğin Python biliyorum. C# öğrenmem gerek. Yeni bir programalama dilini hızlı anlamak için nereden başlamalıyım? Yeni programlama dili öğreneceklere tavsiyeniz nelerdir?
Genel Kavramlar kategorisinde 309 puan

1 cevap

1 oy
Senin nasıl daha etkin öğrendiğinle alakalı durum. Alternatiflere bakalım. - udemy kursları - kitap okumak Her durumda eller kirlenmeli. Yani örnek projeler geliştirmek gerekiyor.
5.7k puan

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 229 gösterim
229 gösterim
Yazılacak olan bir uygulamada programın geliştirilmesinde kullanılacak olan dil hangi kriterlere göre seçilmelidir?
25 Şubat 2016 Genel Kavramlar kategorisinde Semih 120 puan sordu
0 oy
2 cevap 157 gösterim
157 gösterim
Selamlar arkadaslar, Bundan 12-15 sene once programlama.com diye bir adres vardi. Birkac yil sonra yazgelistir.com cikti Microsoft icerikli bir site keza benim bildigim Microsoft icerikli birkac site daha acildi, kapandi veya pek tutmadi saniyorum. Ingilizce ... en kestirmesi ne olsa nasil olsa guzel olurdu? Bu konu hakkinda yorumu olan arkadaslarin yorumlarini merak ediyorum. Iyi calismalar.
17 Nisan 2016 Genel Kavramlar kategorisinde kenan 5.7k puan sordu
0 oy
2 cevap 1.5K gösterim
1.5K gösterim
Oracle kullanıyoruz , yazdığımız sorugular yavaş geldiği zamanlar oluyor. Sorguları hızlandırmak için neler yapabiliriz?
21 Aralık 2016 Veri Tabanı kategorisinde kenan 5.7k puan sordu
0 oy
1 cevap 96 gösterim
96 gösterim
Bir eclipse projesini maven projesine nasıl çeviririz?özel bir tool var mı?yoksa teker teker jarları eklememiz mi gerekli?
20 Eylül 2017 Genel Kavramlar kategorisinde Aykut Aydin 107 puan sordu
0 oy
2 cevap 340 gösterim
340 gösterim
Github a erişim engelli gelmiş arkdaşlar, bunun nasıl üstesinden gelip erişim sağlayabilirim bir yolu var mıdır? --------------------------------------- This site can’t be reached github.com took too long to respond. Try: Checking the connection Checking the proxy and the firewall Running Windows Network Diagnostics ERR_CONNECTION_TIMED_OUT
9 Ekim 2016 Genel Kavramlar kategorisinde tolgacelik.art 2.0k puan sordu