search
Giriş
Merhabalar arkadaşlar, Sitemizi programlama ile ilgilenen bütün arkadaşlarımızın Türkçe içerik konusunda çektiği sıkıntılar düşünülerek soru/cevap şeklinde bir etkileşimde bulunabilmesi için kurduk. Umuyoruz hepimiz için güzel bir deneyim olur. Hasscript Ekibi
0 oy
51 gösterim
Thymeleaf kullanırken html içinden controller üzerindeki bir metodu nasıl çağırabilirim?
Java kategorisinde 4.6k puan

1 cevap

0 oy

Html içinden

<a th:href="${@loginController.getLoginUrl('profile')}" th:unless="${session == null}"> 

 

Controller

...
public String getLoginUrl(String ref) {
    return "xxxx" + ref;
}
...

 

4.6k puan

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 42 gösterim
42 gösterim
Selamlar, Thymeleaf kullandığım uygulamada, thymeleaf html içinden application.properties içindeki bir ayara/değere nasıl ulaşabilirim?
11 Kasım 2019 Java kategorisinde kenan 4.6k puan sordu
0 oy
1 cevap 86 gösterim
86 gösterim
HTML ile butona basıp, script içinden kontrolünü yapmak istiyroum. <button ng-click="redirect()">Manuel Aktivite Ekle</button> bu mesela html tarafında, js tarafında ise angular.module('myApp').controller('...', function($scope,$location ) { ........ $scope.redirect = function () { $location.url('http://localhost:8080/Test.html'); } } acaba neyi eksik yapıyorum.
9 Temmuz 2017 Javascript kategorisinde tolgacelik.art 1.9k puan sordu
0 oy
1 cevap 152 gösterim
152 gösterim
Log4j ile dosya içinde ayarlama yapıyorum, hangi format veya ayarları yaparak düzgün okunabilir bir formatta çıktısını alabilirim.
27 Ocak 2016 Java kategorisinde tolgacelik.art 1.9k puan sordu
0 oy
0 cevap 88 gösterim
88 gösterim
Merhaba arkadaşlar, Java üzerinden cmd çağırıp bir dizi komutumu uygulamak (sqlplus çağrılacak ve test.sql dosyası uygulanacak) ve error veya başarılı şeklinde bir exit kodu almaya çalışıyorum. İnternet üzerinden birkaç kodu denedim ama Exitcodu hiçbir şekilde ... şekilde daha önce yaptığınız bir yapı var mıdır? Çoğu makale de exitcodu sql scripti üzerinden almalısınız demekte. Teşekkürler
26 Şubat 2018 Java kategorisinde erkanerkisi 210 puan sordu
0 oy
1 cevap 31 gösterim
31 gösterim
Java ile projemde asekron bir kod parçası çalıştırmak istiyorum. İşin doğrusu asenkron bir http çağrısı atmak istiyorum. Nasıl yapılabilir?
15 Nisan Java kategorisinde kenan 4.6k puan sordu